Zīmols NORDMEN pazīstams daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Šī zīmola apģērbs atšķiras ar oriģinālu griezumu, praktiskumu, ērtumu. Starp zīmola pielūdzējiem ir daudz ietekmīgu cilvēku, to starp daudzi muzikanti, aktieri, valsts amatpersonas, kā atī studenti. Tomēr un vecākā paaudze atradīs veikalos “NORDMEN” daudz interesantu piedāvājumu no kategorijas ikdienā un darba apģērbu.

NORDMEN: soļi uz panākumiem

Savu pirmo tirdzniecības vietu uzņēmums atvēra RĪGĀ 1999. gadā. Pēc tam zīmols “NORDMEN” devās pārliecinātiem soļiem pa visu Latviju, pa pilsētām-Daugavpili, Liepāju, Ventspili. Sākotnēji ražoja vīriešu apģērbus ikdienai casual stila, nedaudz vēlāk sortimentu papildināja kolekcijā smart un studio. Līniju “studio” un “casual” ir vērsta uz jauniešu auditoriju, bet “smart” — tas ir apģērbu stingri biroja stila, kas tiek darinātas no augstas kvalitātes materiāliem. To bieži iegādājas direktora uzņēmumiem, ierēdņi, juristi. Šodien visā Latvijā strādā 6 veikaliem ar šo zīmolu.

Kur tiek šuts, NORDMEN zīmola apģērbs?

Daudzas šūšanas rūpnīcas “NORDMEN” atrodas ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts, Polijā, Vācijā, Turcijā un Ķīnā. Tomēr tas nedrīkst sarūgtināt un brīdināt pircēju: mūsdienās daudzi slaveni zīmoli apstājas tāda veida produktu izgatavošanā. Kvalitātes līmenis no tā nesamazinās, jo visi ražošanas procesi tiek kontrolēti ar Latvijas pārstāvjiem NORDMEN.

NORDMEN mūsdienās

 Šodien zīmols NORDMEN piedāvā pircējiem bāzes garderobes priekšmetus: (jakas, mēteļi, kostīmi, bikses, krekli, džemperi, džinsi, kā arī piedāvājumā ir dažādi aksesuāri: cepures; šalles, cimdi, kaklasaites un jostas, mugursomas un somas, zeķes un apakšveļa.

NORDMEN apģērbi palīdz jauniešiem un arī vecākai paaudzei palikt tendencē un neatpalikt no laika. Zīmola NORDMEN apģērbi un aksesuāri, ir piemēroti visiem dzīves gadījumiem.